Orka Life II Kurumsal

KURUMSAL ORKA LIFE II

Orka Life II; Orka Homes ve Mamikler İnşaat Ortak Projesidir.

Yüksek kaliteli hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamak ve müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmak ölçütümüzdür.

Bize duyduğunuz güvene layık olmak için edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimizin daha kaliteli ve güvenilir hizmet almasını sağlamak için işimizi doğru ve eksiksiz yapmak ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmak en önemli hedefimizdir.

Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak, verdiğimiz sözleri eksiksiz yerine getirmek, zamanında ve güvenli teslim etmek için gereken her şeyi üzerimize vazife edindik.

Hayellerinizi İnşaa Ediyoruz...

Orka Life II

Sadece Bir Ev Değil Yaşam Alanı

Kocaeli'nin yedi yıldızlı kenti Başiskele'nin, tüm güzelliklerini barındıran şirin beldesi Yuvacık, ORKA LIFE ll ile yeniden hayat buluyor.

Şehir karmaşasından uzakta, her anı sevdiklerinizle doya doya, huzur ve mutlulukla yaşayabileceğiniz bir yer. Sadece haftasonları değil, her gün yeşilin ve mavinin, suyun ve havanın en doğal halini yaşayabileceksiniz.

İzmit Körfezi'nin eşsiz manzarası Samanlı Dağları'nın ferahlatan serinliğinin tam ortasında bulunan ORKA LIFE ll, şehir merkezine 7, Yuvacık Barajı'na 10, Sapanca Gölü'ne 15, Kartepe Kayak Tesislerine 25 dakika mesafededir.

Dayanıklılık ve ergonominin yanı sıra sanatsal mimar ile tasarlanan ORKA LIFE ll, yaşamınıza yeni bir anlayış katacak. Yüzme havuzları, fitness salonu, oyun alanları, cafe & restoranları ve bir çok aktvite imkanı ile ORKA LIFE ll, sosyal bir hayat sunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, türk hamamı, sauna, spor salonları ve yürüyüş parkurları ile ORKA LIFE ll, sağlıklı br yaşam için gerekli tüm imkanları sunuyor. Aquapark ve çocuk oyun alanlarını bünyesinde bulunduran ORKA LIFE ll'de, çocuklarınız eğlenirlen size sosyal ortamlarda gönül rahatlığı ile vakit geçirme imkanı sunar.

En ince detayına kadar her aşaması yüksek kalite ile tasarlanan ORKA LIFE ll, size; elit yaşamın anahtarını sunuyor.

ORKA LIFE ll, yüksek kaliteli malzemerle ve ergonomik olarak tasarlanan mutfaklarda aileniz ile keyifli ve lezzetli anlar yaşamınıza imkan sunuyor.

7/24 kayıt halindeki güvenlik kameraları ve site girişindeki kontrol uygulamarı ile ORKA LIFE ll, huzur içinde ve güvenle uyumanız için her türlü imkanı sağlıyor.

Projelerimiz Referanslar

Kapat Yakınlaştır